free html web templates


PROLIS®

Produkt jest produkowany przez litewskich naukowców na Litwie. Ten produkt jest bardzo sukcesywnie sprzedawany na fińskim, litewski, łotewskim, estońskim rynkach. Największe ilości są kupowane przed duże Agro holdingi ukraińskie.

Sądzę, że Państwa również może zainteresować ten produkt. 

Mobirise

Oferuje unikalny produkt - PROLIS®. Jedynie 5 g preparatu wystarczy, by uratować hektar Państwa upraw! Maksymalna jakość i wydajność uprawianych roślin – to jest możliwe. Unikalność PROLIS® polega na tym, że może być stosowany i jest skuteczny na wszystkie bez wyjątku rośliny. Produkt może być stosowany w dowolnym momencie okresu wegetacyjnego upraw, czyli jest kołem ratunkowym na problemy rolników i hodowców roślin zarówno w zimie jak i latem. To potwierdzi każdy rolnik, który choć raz go stosował, bo klienci wracają z zakupem co roku.

PROLIS® jest rozwiązaniem problemów rolników i hodowców roślin spowodowanych brakiem wilgoci, zatopieniem, suszą, przymrozkami lub mrozem bez pokrywy śnieżnej w przypadku roślin ozimych, szkodliwym działaniem metali ciężkich (Cd, Pb, Hg), wpływem promieni ultrafioletowych (UV), chorobami i owadami, wpływem sołonczaków/problemami z solą, niezdolnością do konkurowania z innymi roślinami, szczególnie z chwastami, a ponad to promieniowaniem radioaktywnym, odpadami przemysłowymi etc. 

Rentowność stosowania PROLIS® na areałach rolnych krajów nadbałtyckich oraz Ukrainy szacuje się od 1 do 7. Im bardziej warunki pogodowe odbiegają od klimatu umiarkowanego (bez suszy, bez podtopień, mrozy bez okrywy śnieżnej, przymrozków), tym rentowność jest większa. Produkt jest stosowany już od kilku lat na powyżej wspomnianych terenach. 

Stymuluje rozrost i pomnożenie korzeni, zapewniając roślinom lepszy dostęp do wilgoci. Jest dla roślin niezbędnym aminokwasem, który zmaksymalizuje jakość i wydajność plonu.

Mobirise

Skład PROLIS®

 Netto 99,5 proc. L-a kwas prolinowy jako niezbędny aminokwas.

Sprzedawany jest w opakowaniu o wadze 20 g - 2 woreczki po 10 g. Zalecana dawka do jednorazowego zaprawiania liści wynosi od 2 do 5 g/ha.

Może być mieszany z nawozami i środkami ochrony roślin, jeśli na ich etykietach brak zastrzeżeń.

Zużycie wody na zaprawianie nasion wynosi 10 l/mt nasion.

PROLIS® może być stosowany w dowolnym momencie okresu wegetacyjnego upraw w celu zmniejszenia stresu plonów.

Dla wygody PROLIS® może być stosowany z pestycydami stosując dolistnie lub do zaprawiania nasion wraz z innymi produktami do zaprawiania nasion. Im większy jest/lub będzie stres roślin, tym skuteczniejszy okaże się PROLIS®.

Istotne jest, że przedawkowanie nawet ponad 100% nie powoduje negatywnych skutków dla rośliny. Jest to sprawdzone drogą doświadczalną. Natomiast naukowcy litewscy zalecają optymalną dawkę produktu.

Mniejszą dawkę należy stosować do aplikowania w połączeniu z zaprawą do nasion lub zastosowaniem w innym momencie cyklu życiowego rośliny uprawnej, większą - w okresach dużego stresu fizycznego, na przykład w okresie suszy lub gdy plony mają osiągnąć najwyższą wydajność.

Norma gęstej zaprawy wynosi 100-300 l/ha. Standardowa norma dla ogrodów wynosi 5001000 l/ha.

 

 Serdecznie zapraszamy do zakupów produktu, w razie pytań proszę o kontakt!

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone | SolidEkoGroup.pl